Dominika Myslivcová (21) bez keců patří k tomu nejhezčímu, co v redakci eXtra.cz máme. Pravda, kdysi jí hodně šlapal na paty Pavel Novotný, ale Domča má prý trochu hezčí bradavky.

Nyní se naše ostravská kráska rozhodla, že rozdráždí fantazii samečků napříč českou kotlinou a šla skoro donaha. Ve spolupráci s předním českým fotografem Filipem Matušinským tak vznikla sada fotek, která na mužské penisy působí stejně jako píšťala na spící kobru.

Růžovoučká blogerka navíc dokázala skloubit erotiku a pomoc dobré věci. Kalendář totiž vznikl proto, aby pomohl osmileté Karolínce Hájkové, která trpí vážnou nemocí a nemůže sama chodit ani jíst.

Svůdné fotky vznikly v prostředí rakouského hotelu Jagdof. Dominika sice tvrdí, že není žádnou modelkou, ale na rovinu – takhle strčí do kapsy úplně s přehledem všechny ty přifouknuté české holčiny, které za dekolty vděčí jen skalpelům plastických chirurgů.

Znovu se tak ukázaly dvě věci – Matušinský je skutečný profík, který se umí dívat a umí přesně vystihnout ženskou krásu. A také se potvrdilo, že v Ostravě žijí fakt luxusní babenky!