NeVyVolená slávychtivá Eva Feuereislová (24) na sobě předělala už téměř vše, co mohla (schází už jen vsazení mozku a zapojení myslícího systému), a s každou přešitou částí svého těla se samozřejmě nezapomněla pochlubit. Teď ale jeden ze čtenářů eXtra.cz zachytil slavomanku zezadu a není to hezký pohled.

„Procházela se po Václaváku s nějakou šílenou paní ve fialovém a obě se nesly, jako kdyby jim to tam patřilo,“ popsal situaci čtenář, který upozornil na celulitidu Feuereislové, která si, jak fotka dokazuje, libuje ve falešných kabelkách Pucci, Luj Vižón a další.

Už ve VyVolených se hlavní aktérka kauzy jistého autobazaru a podvedených klientů přiznala, že ji trápí silná stehna. Hned při první příležitosti, kdy se jí a její pravé ruce, manažerce a bývalé královně pražské Holubí letky podařilo ukecat jistou kliniku, aby Evě udělala silikony, si slavomanka vymyslela, že si chce nechat odsát i vnitřní stranu stehen.

To ale pro Evina stehna nebyla žádná záchrana, když to ze zadní strany vypadá, jako by se tam projel lunochod, což ale Feuereisleeee rozhodně nevadí, protože ukecávací praktiky o úžasném PR, které Eva ve spřátelených médiích zařídí, rozhodně nekončí.