Tvrdí, že Matt LeBlanc měl poměr s Jennifer Aniston (46), zatímco herečka byla vdaná za Brada Pitta (51). Seriálový Joey měl s Rachel na počátku deváté série Přátel krátký románek a ten dle Paula rozhodně neprobíhal jen na obrazovkách.

„Měl dokonce i něco s jednou z těch holek… Jen. Vždycky se líbali v jejich šatně. Řekl mi to – bylo to někdy v době, kdy byla vdaná za Brada Pitta.“

Na silná slova rychle zareagovala Jennifer Aniston tím, že tisku sdělila obehranou písničku o tom, jak byl její vztah s Bradem ukončen na základě vzájemné dohody, a ne kvůli tomu, že by jeden z nich podváděl.

Jenže dá se tomu věřit? Všichni přece vědí o románku Pitta s Angelinou Jolie (40) během natáčení filmu Pan a paní Smithovi. Tak proč by nemohla podvádět i Jennifer?

Paul LeBlanc by navíc tímto výmyslem opravdu nic nezískal. Kdyby se jednalo o kohokoliv jiného než o Matta, tak by aféra s vdanou ženou jistě vadila. Jenže seriálový Joey je vyhlášený sukničkář i ve skutečnosti a nikomu to nijak nevadí. Očernění znepřáteleného syna v tisku proto nepřipadá v úvahu a spíš to vypadá tak, že Paul omylem prozradil roky tajené tajemství.