V pátek bude oblačno, přechodně až polojasno. Sluníčko by mělo vysvitnout zejména na východě Čech. V celém Česku ale bude zataženo a můžeme očekávat déšť. Na horách a v polohách nad 1100 metrů bude sněžit. Noční teploty se budou pohybovat mezi 3 a 7 stupni. Přes den vyšplhají maximálně na 11 stupňů. Nezapomeňte si doma teplé svetry a bundy, nebo zůstaňte zalezlí v peřinách.

Ani v sobotu nebude tepleji. Bude oblačno až zataženo, přechodně místy polojasno. Potrápí nás přeháňky a déšť, takže na nějaké túry to nebude. Pokud se ale přece jen vydáte ven, rozhodně si nezapomeňte s sebou vzít deštníky nebo pláštěnky. Ráno se můžou vyskytnout i mlhy. V místech nad 1000 metrů bude sněžit. V noci můžou teploty klesnout až pod nulu. Přes den se budou pohybovat mezi 7 a 11 stupni.

V neděli se přece jen trochu oteplí. Bude oblačno až polojasno. Ráno ale bude zataženo. V celém Česku můžeme očekávat slabý déšť nebo mrholení. V noci se teploty budou pohybovat mezi –1 a 3 stupni. Přes den ale bude tepleji, než v sobotu. Teploty se budou pohybovat mezi 9 a 13 stupni! Počasí o víkendu bude sice nic moc, ale můžeme se už teď těšit na další týden, kdy teploty vyšplhají až na 16 stupňů.