Sedmadvacetiletého Fostera Huntingtona jeho sen poháněl dopředu. Po ničem jiném tolik netoužil než po klidném životě v korunách stromů uprostřed ničeho.

Chtěl se usadit a být pánem svého času. Pro život si vybral Portland v americkém státě Oregon. Když našel ideální místo pro svůj dům, začal stavět.

S pomocí svých kamarádů se mu podařilo sen zrealizovat. Nyní má úžasný dům na stromě, ve kterém je všechno, na co si jen vzpomenete. Nechybí v něm ložnice, pracovna, obývák ani koupelna nebo kuchyň.

Aby byl dům naprosto dokonalý, postavil si pod ním soukromý skate park. Pod domem má také úchvatnou terasu s vířivkou a kouzelným výhledem do přírody.

Jeho přátelé tento dům, stejně jako on sám nesmírně milují. Je to splněný sen.

Kreativní kutil Foster Huntington žije poklidný život obklopen pouze přírodou. Už si nedokáže představit, že by se někdy vrátil do města. Život v New Yorku je pro něj noční můrou.

„Mohl bych to udělat a přestěhovat se do klasického domu, jenže tohle je mnohem lepší. Splnil jsem si dětský sen a svůj život si momentálně opravdu užívám. Za nic na světě bych neměnil,“ dodává na závěr šikovný mladý muž.

A vy se teď můžete pokochat opravdu do detailu vychytaným domem v korunách stromů. Možná vás Foster nakopne k podobnému rozhodnutí. Jeho dům je perfektní!