Jak už jsme psali, v posledním díle Výměny manželek proti sobě budou stát Lenka a Ladislav, kteří své dceři feťačce vychovávají děti, a podnikatel Petr, kterému manželka nasadila parohy, chlastá a zřejmě dostane děti do děcáku.

Petr je dříč. Od rána do večera je v práci, aby uživil dvě děti a manželku Ivetu, která odmítá pracovat. Jestli si myslíte, že zatímco je Petr v práci, Ivetinou náplní je starat se o děti, chyba lávky.

Ivetinou hlavní pracovní náplní je obskakovat milence a vysedávat v hospodě. Došlo to dokonce tak daleko, že se o rodinu začala zajímat sociálka. Petr ovšem bohužel nic z toho, co manželka v jeho nepřítomnosti dělá, vůbec netušil.

„Byla tady paní ze sociálky a sdělila mi krásnou věc, že tu byla před třemi týdny a děti tu byly samy. Teď sem bude chodit každý týden kontrolovat, jestli se o ty děti někdo stará,“ říká šokovaný Petr, kterému manželka nasadila parohy s milencem Bohoušem. Dětem jsou přitom tři a sedm let, takže nechávat je doma samotné v takhle nízkém věku je čiré bláznovství.

Na závěr natáčení se všichni aktéři jako vždy sejdou u jednoho stolu, to už se ale Petr psychicky sesype. Na všechno je sám, lína manželka mu s milencem udělali dluhy, pořád maká a ještě ke všemu se mu žena válí jinde. Manžel vyměněné manželky Lenky mu proto doporučí, aby s Ivetou vyrazil dveře. Máme se zase na co těšit.