Erektilní dysfunkcí mohou trpět muži prakticky v každém věku.

Ať už jsou na vině zdravotní problémy, stres nebo další okolnosti, pro udržení silné a dlouhotrvající erekce je důležitá především vyrovnaná hladina testosteronu, zdravý nervový systém, srdce a cévy.

Vykašlete se na viagru a nejprve zapracujte na své psychice, která je pro většinu poruch stejně klíčová.

Těchto 5 potravin vám ale může výrazně prospět!

1) Banány

Jak příznačné. Toto chutné a sladké ovoce svým tvarem nejen k erekci odkazuje, ale také obsahuje velké množství draslíku, který podporuje zdravé srdce a správný krevní oběh. Pomáhá v těle kontrolovat hladinu sodíku a řídí krevní tlak, čímž snižuje riziko srdečních problémů.

2) Cibule

Kromě toho, že působí afrodiziakálně, obsahuje alicin, který ředí krev a zvyšuje krevní oběh. A k čemu vede dostatečný krevní oběh? Správně…

3) Fíky

Možná by vás to nenapadlo, ale fíky jsou z mnoha důvodů považovány za jednu z nejlepších potravin. Jsou bohaté na aminokyseliny, zvyšují libido, dodávají tělu přímou energii a pomáhají tak k tvrdé a silné erekci.

4) Červené víno

Tento blahodárný mok obsahuje velké množství antioxidantů, které pomáhají rozšířit cévy tím, že zvyšují produkci oxidu dusnatého. Ten podle vědců taktéž rozšiřuje cévy a působí blahodárně na erekci. Podobným způsobem funguje totiž i viagra. Tady samozřejmě platí všeho s mírou! Po dvou lahvích vám bude oxid dusnatý platný asi jako praseti cvičky.

5) Chilli

Nejen chilli, ale i další ostré koření působí na tyto problémy téměř blahodárně! Vyzkoušejte a uvidíte sami…