Už to bude neuvěřitelných dvanáct let od doby, kdy v televizi běžela reality show Big Brother, která konkurovala Vyvoleným. Je pravda, že Vyvolení se u nás chytli mnohem více než zmiňovaný Big Brother, a proto jsme se v následujících letech mohli dočkat několika sérií.

Jednou z nejvýraznějších tváří Big Brotheru byla jednoznačně pohledná Lena Záhorská. S postavou modelky a uhrančivýma očima dostala prakticky každého chlapa, kterého si zamanula. Ve vile se předvedla jako pořádná rajda.

Do oka jí tehdy padl Filip Trojovský, se kterým si střihla sex před kamerami. Jenomže po skončení soutěže jí byl Filip, který proslul tím, že natočil gay porno, trochu málo, poněvadž nevyhrál, a tak přesedlala na pět let na výherce Big Brothera Shreka.

Dokud byly peníze, tak jim vztah klapal, bohužel Sherk veškeré peníze z výhry prohýřil a taky investoval na špatných místech. Nedostatek financí znamenal konec velké lásky. V současné době se Lena poměrně hodně uklidnila, porodila krásnou holčičku a žije v tichosti. Už se nesnaží být jako kdysi středem pozornosti a kompletně se změnila, co se chování týče.

Několikrát se zmínila o tom, že je ráda, že žije v ústraní a není o ní slyšet. Užívá si poklidného života, přestěhovala se zpátky do Brna, dokonce studovala vysokou školu. Od soutěže se skoro vůbec nezměnila a pořád je to pohledná a sympatická kočka.