Tak tohle se hodně nepovedlo. Topmodelka Eva Herzigová (40) pořádně vypekla pořadatele křtu desky Richarda Müllera.

Na akci se dostavila s evidentní „virózou“ a zrušila všechny domluvené rozhovory s tím, ať jí dají všichni pokoj. To by ještě nebyl takový problém, kdyby modelka nepožadovala třikrát schválený seznam novinářů, kteří s ní smějí udělat rozhovor. Toto vyžaduje modelka od doby, co týdeník Spy nachytal v Praze jejího dlouholetého partnera a otce dvou synů Gregoria Marsiaje (38), jak se líbá s brunetou, kterou si vede na hotel.

Aby se na to Herzigové nemohl nikdo zeptat, prudí pořadatele se svými manýry ohledně novinářů, kteří na pražský křest přijeli kvůli Herzigové až ze slovenské TV Markízy a nakonec odjeli s prázdnou. Pod příslibem zachování anonymity autora výroku v titulku jsme od pořádající agentury dostali následující vyjádření: „Chování paní Herzigové se nám zdá neprofesionální a opravdu nerozumíme tomu, proč nám skutečnost, že rozhovory rozdávat nechce, neřekla hned na začátku. Sama si víc než týden předem schvalovala novináře, kterým rozhovor poskytne, ti přijeli a ona je zase poslala domů, protože si to údajně rozmyslela. S tímhle jsme se ještě nikdy nesetkali!“

Fotografie z akce navíc budí pocit, že modelka se dostavila ve „vynikající náladě“ a rozjetá prostě neměla na novináře chuť, stejně se jí pořád všichni ptají na rodinu doufajíce, že Herzigová naznačí, jak to teď s Marsiajem po odhalené nevěře vlastně mají. V reálu se totiž spolu ve společnosti oficiálně objevují a modelka dokonce nedávno donutila záletníka přijet s ní na otevíračku do Prahy, ale ve skutečnosti se už delší dobu mluví o tom, že vztah drží pohromadě spíše společné děti než láska.