Máma DRAVÁ „Tchyně“

Ano, ano a anoooo. Je to tak, moje máma má svůj vlastní nový pořad na TV Barrandov s názvem „Tchyně“!!! Nikdo by to nečekal, ale jak už tak trochu znáte-neznáte moji „mutter“, tak víte, že to bude víc než čóro móro. Už když jsme byly s Charlotte malý holky, tak nám doma uměla naše miniproblémy rozebrat tak, že jsme ani nevěděly, že nějaký byly. Pak moje těhotenství a mediální masáž, před kterou mě chránila svým rázným postojem, a tak dále, a tak dále. Jde o to, že bude pomáhat rodinám s jejich problémy… a v tom má absolutně volnou ruku. No uvidíme, jak by třeba zatočila s gamblerem nebo partou usmrkanců, co nadávají svojí mámě do k*nd… Nechte se překvapit. A nezapomeňte, že pořad Tchyně je i víc nežli předehra na TV Barrandov!!!

P. S.: Pro ty, co chtějí rozebírat finanční situaci mých rodičů, mám jasnou odpověď: Nemá cenu řešit něco, co je už z 98 % vyřešené.

Klus a jeho „brčko“

Tomáš Klus byl vidět někde na fesťáku, jak si pokuřuje „údajně“ pečlivě ubaleného špeka. Jasně že jeho manažer to vysvětlil tak, že si Tomáš jen a pouze ubaluje tabák, protože nemá rád komerční zboží i ve formě cigaret. Tak asi takhle, když si někdo zahraje na indiánskou svatbu, vypadá jak účastník posledního Woodstocku, po kterém se už ani neráčil pro jistotu (aby vypadal fakt přírodně) umýt… je to v mých očích jasné. Je jedno, jestli pěkně zpívá, nebo ne, ale proč radši neudělat menší revoltu, Tome, proti konvencím a spíš na férovku říct, jak to asi bylo?! Ty jo, to tady fakt už všem došly koule???

Vondráčková a její babyboom

Jo, všichni víme, že se ti, Lucko, narodilo dítě… a taky všichni víme, že ho nechceš ukazovat, jako to celebrity dělávají, ale přece ti to nedalo, a tak jsi pro sichr ukázala alespoň ty nožičky, co? Jako je jednou dáno, že Lucie vyhrává Slavíka jen proto, že má „lidovej look“, „odmítá“ zlatokopectví (ale docela se to povedlo…) a nejvíc ji drží nad vodou její fanouškovská základna. Jako ruku na srdce, většina jejích písni jsou převzaté hity zahraničních hvězd a jako hlasy jsem už v životě slyšela fakt lepší. Ale to je fuk. Kdo ji má rád, tomu to neberu. Ale prosím, ať už si nehraje na to, jak je hrozně šťastná, nechce ukazovat soukromí (přitom odmala chce být hvězdou) a že fakt makala blablabla. Je pěkný, že v Kanadě to Lucce klape. Ale podle mých zdrojů to tady na mistrovství v hokeji vypadalo trochu jinak. Jen štěstí, že Plekanec není druhý Jágr. To bychom tu totiž už měli dvě kauzy o přespávání u jistých slečen… Ale jasněěě… Lucčina rodina je svatá, mají mimino, a tak to do finále určitě nedošlo… Bože….

A co bude dál?! Dál si moji miláčkové počkejte. Je ta okurka, a tak si musíme přiznat, že nejvíc zajímavá je momentálně moje máma. Tak papapapapapa!