Karel…

Náš milovaný Karel Gott má už potvrzenou diagnózu nějaký ten den. Z jeho půlminutového vzkazu pro přátele a fanoušky jsem cítila obrovskou únavu a žádnou energii. Chápu, musí to být šok, a navíc ten tlak ze strany médií. Víte, co mi ale vadí, je to, že Karla mnoho lidí „pohřbívá“ už zaživa. To je samé kolik lidí rakovinu mízních uzlin nepřežilo a že Ivana nakupuje nábytek místo smutku, bla bla bla. Když tak moc všichni Karla milujete, neplačte, když je stále mezi námi, a pokud mu chcete pomoci s lepší psychikou, protože ta je u všech pacientů nejdůležitější, nepitvejte co, kdo, kdy a jak. Nejhorší jsou ty drby a nekonečné vytváření pochybných konspiračních teorií o celkovém průběhu léčby apod. Nezapomeňte i na to, že tu má své malé děti a pro ty to taky není lehké.

Ukázala Gemrotová silikony

Já vím, toto jméno nikdo z Vás nezná, ale jde o talentovanou zpěvačku známou z muzikálu Fantom Opery – Michaelu. Proč o ní píšu? Nedávno jsem viděla její fotky v bulváru, kde rozebírala, že má nové silikony a že si je pořád musí hlídat, protože vyřadila ze svého šatníku roláky. Ach, můj bože. Já stále nechápu, jaká je to senzace, mít umělá ňadra. Uznávám to, že některé ženy mají komplexy nebo o ně přišly při onemocnění rakoviny prsu, ale proč, když si je někdo udělá jen tak, dělá to velké haló kolem?! Sama jsem měla možnost si v jednom kabaretu poprvé a zatím naposled na ty „umělé zázraky“ sáhnout. Je to tuhé, tvrdé a nepříjemné na omak. Takže než se tím chlubit, tak bych o tom raději pomlčela. Ha, teď už chápu, proč ta Mesarošová a Zugarová nemají stálého chlapa, vždyť ono to jejich objetí je asi i bolestivé, možná životu nebezpečné.

Božská Adele

A je to tady, Adele vydává nové album a už je venku její nový song „Hello“. Musím říct, že jsem z toho šla zase do kolen. Ten její hlas by chtěla snad každá žena. Mimochodem, nedávno Adele přiznala to, že je tak slavná asi i proto, že má těch pár kilo navíc. Tvrdí i to, že se s ní tak široká veřejnost více ztotožňuje, protože není ta ukázková bulimička showbusinessu, ale normální žena s křivkami. Tak asi takhle, i kdyby měla Adele dvě stě kilo, tak to nic nezmění na tom, že už teď je legendou. Mňam, dostala jsem z toho hlad. PMS je pěkná mrcha. Jo, a můj manžel si myslí, že jde o nějakou rockovou kapelu, když o tom začnu. Muži…

Angelina, Brad a malý transsexuál

Dítě Angeliny Jolie a Brada Pitta, dcera Shilon je transsexuálkou, tím pádem vypadá jako malý kluk. Její rodina ji v tom podporuje a tím myslím i její sourozence. Teď, jak byl Halloween, tak byl dokonce k dostání v obchodech kostým Caitlyn Jenner (podle titulky Vanity Fair), která je teď asi nejslavnější transsexuálkou světa. Někteří Američané si však už teď dělají srandu z devítileté Shiloh a volají po novém dětském kostýmu na příští rok právě podle ní… Nebo jeho. Kriste pane, ta Amerika je fakt divoká. Nejdřív se nám kvůli nim do Evropy valí hromady uprchlíků a teď ještě tohle. Jo, už to není ta hrdá a silná země jako v minulosti. Fraška.

Tak zas příště čau, Ornella

P.S.: Pokud krom Karla nebude nějaká kauzička, tak budu snad muset vymyslet něco sama!