„Bude mě tím sr*t.“

Monika Absolonová si v pátek naposledy (do mateřské) zahrála v představení Evita. Nahrazovat ji bude v této roli Radka Fišarová. Podle všeho Monika svůj odchod proplakala a na adresu své kolegyně řekla: „Myslím si, že bude dobrá a bude mě tím dost sr*t.“ Jistě, tohle je absolutně „standardní“ projev osmatřicetileté dospělé ženy. Ale teď nechci rozebírat chování, kterým se prezentovala po svém posledním představení, ale ráda bych zmínila pár faktů, které Monika trošku překrucuje, a vy, milí čtenáři, byste měli vědět, o co jde. Jde o kauzičku mezi Monikou a jejím otcem. Nechci tady vyprávět o tom, zda její otec je či není ten špatný. Ale jen bych chtěla připomenout, proč je Monika Absolonová tím, čím je dnes. A opravdu to není tím, že malá holčička někam přišla a někde jí řekli, že je super úžas a bude z ní za týden hvězda (tvrdí sama o sobě, že si vše vybojovala sama). Asi tak, nebýt jejího otce Čendy Absolona, tak nikdy není tam, kde v současné době je. Platil jí od začátku všechny autory hudby a textu, nahrávací studia, ukecal Michala Davida a přemluvil dokonce i Karla Svobodu, aby jí dal šanci si zahrát v muzikálu Dracula. O to víc mi pak bije do očí, že kvůli nějakým neshodám v rodině může odstřihnout potom všem svého otce. Nevidět vnuka od „tátovy holčičky“ je více než kruté. Každý máme někdy neshody s rodiči, ale udělat tak radikální řez po tolika letech pomoci a všeho musí být velice bolestivé. Moniko, popřemýšlej, zda by tvé dítě nemělo spíše zahojit všechny staré rány.

Kaiser a pití?

Oldřich Kaiser je takový můj malý miláček. Když třeba doma ležím s chřipkou, tak si vždycky pouštím jeho scénku „Tělocvikář“, protože mi zkrátka vlévá novou sílu do těla. Momentálně jsem si všimla zprávy, že se Oldřich po jednom hudebním vystoupení v Chebu potácel se skleničkou piva v ruce. Řeknu vám k tomu asi toto, moji milí, to, že někdo vyfotí nebo uvidí Oldřicha s pivem v ruce, neznamená, že v tom zase lítá. A to, že mně osobně by třeba upadly klíče od auta na zem, já je následně sebrala a pak odjela, dále tomu někdo udělal fotostory s názvem „Ožralá Ornella za volantem“… zas neznamená, že jsem se potácela ožralá na plech k autu a pak odjela. Oldřich je pro mě charizmatický a šarmantní muž a NIKDO mi ho nezoškliví. Nevěřte všemu, co se píše. Tečka, čárka, vykřičník!!!

Smutná lékárnice Doležalka

Nový drb, nový drb. Jana Doležalová přišla na výstavu, o které jsem vám psala minule, 18+ (Kája Saudek), „ruku v ruce“ s režisérem Jaroslavem Brabcem. Ten následně asi po dvou minutách „garde“ utekl, když uviděl, jak se k nim blíží hromada fotografů. Chápeme, další skandál s další ženskou není vítán. Myslím si, že vypadá lépe žena, byť svobodná nebo rozvedená, která má třeba už dítě a má stejně pěknou postavu a věk, než svobodná, s pěknou postavou a šíleným výrazem zoufalství v očích (protože mušlička toho prožila už mnoho a počet boháčů v Praze neboli v celé ČR není taky nafukovací). Janě bych doporučila, aby už shodila ten „rybí“ výraz bez chuti a zápachu. Ona třeba vedle ní ta Faltýnová, byť po jednom dítěti, s manželem a miliony závazků, vypadá mnohem svůdněji nežli právě osamělá žena bez jiskry a jakéhokoliv zápalu.

Mokrý sen Cary Delevingne a můj

Cara je divoké povahy, a tak se nebojí být upřímná (ví, co je showbusiness) i v tématech týkajících se sexu. Je pravda, že ani já svou sexualitu či názory kolem všeho neskrývám, ba naopak nabádám širokou veřejnost, aby se za své zkušenosti a názory kolem tohoto tématu nestyděla. Nedávno se Cara svěřila, jaký erotický sen se jí zrovna zdál: „Před dvěma dny se mi zdálo, jak jsem vlezla k chlápkovi do auta, a i když byla kolem spousta jeho kamarádů, tak jsem na něj prostě vyskočila.“ A tak mě napadlo, že bych se vám zas svěřila já, co se mně zdálo. Varuji předem, jen pro otrlé. Tak začalo to skoro jako vždycky, paluba Air Force One (standard) a já v něm jako hlavní asistentka prezidenta (ne, OBAMU nežeru – Kennedy, ale v současnosti). Přivolá si mě tedy muž číslo jedna, abych se zúčastnila nějaké té šíleně důležité porady i s velvyslanci různých zemí … blablabla … a najednou to dělám na pejsánka s Kalouskem. FŮŮŮŮŮŮŮJ!!! Orosená se probudím a obrátím se s prosbičkou ukonejšení na moji drahou polovičku. Mise splněna, zlé sny jsou pryč a hurá do hajan. Placáček… kisssssss…