Berounský krámek, kterému tímto článkem neděláme reklamu skrytou (snažíme se skrytá píárka potírat, chceme být v něčem jiní než konkurence), ale otevřenou, je vyhledávaným místem celebrit, a to si neděláme srandu.

Dveře si tu podávají Michal David (54), Andrea Verešová (34), Alice Bendová, v dobách hojnosti pravidelně nechyběla v různých sestavách ani Štikovic rodinka, protože nadměrná velikost tu není problém.

Operní diva Andrea Tögel Kalivodová (36) dorazila i s manželem Radkem (45) a vymodleným půlročním Adrianem a byla na ně radost pohledět. Kalivodová evidentně nebyla nikdy šťastnější a musíme říct, že se jí její rodinka povedla. Nesnášíme sentiment a nekritičnost, ale manžel vypadá hodně v pořádku (koupe, přebaluje, nosí tašky, nezlobí a má svaly) a syn je snad nejhezčí dítě, jaké jsme u celebrity viděli.

Rádi bychom dodali nějaké zlo, ale obchod, o kterém píšeme často, protože uplácí našeho šéfredaktora (majitel Milan je vyhlášený logoped, ke kterému Pavel (33) dochází 3× týdně zadarmo výměnou za články, což ho stejně v Prásku nezachránilo), byl jako obvykle v pořádku, Kalivodová a spol. reklamou na rodinné štěstí a do toho svítilo venku sluníčko.

Inu, až na zdejšího rodáka Leoše Mareše (38) je prostě Beroun hezké místo, které má být na co hrdé. Až na výše zmíněnou výjimku.