Jak jsme vás již informovali, Zayn Malik, jeden z pětičlenného boybandu, se rozhodl po pěti letech opustit skupinu, se kterou získal v podstatě vše, co v životě má.

Bohatství, pozornost, úspěch ani sláva mu nedokázaly vynahradit totální ztrátu soukromí. Pronásledování šílenými fanoušky a paparazzii na každém kroku se stalo jeho denní realitou.

„Prožil jsem fantastické věci a dostal jsem od života mnohem víc, než jsem si kdy já sám dokázal představit. Po pěti letech mám ale pocit, že je nyní ten správný čas, abych kapelu opustil. Chtěl bych se omluvit fanouškům, už nemůžu dál. Musím udělat tento těžký krok, musím se zachovat tak, jak cítím v mém srdci, že je to správné," uvedl Zayn pro Mail Online.

„Odcházím, protože chci být normální dvaadvacetiletý kluk, který je schopen relaxovat a mít nějaké soukromí. Už nezvládám žít v záři reflektorů,“ potvrdil zpěvák domněnky médií.

Fanynky se s tím ale nehodlají smířit a v hysterických záchvatech zpěváka přemlouvají, aby vzal své rozhodnutí zpátky. Asi holkám nedochází, že přesně tohle je jeden z důvodů, proč se rozhodl svoji rozjetou kariéru ukončit.

Ostatně mrkněte sami na video.