Míša si chce totiž zlepšit reputaci! Nechce, aby se o ní věčně jen psalo to, že je to zlatokopka! My v redakci si to rozhodně nemyslíme a Míše Ochotské (30) v jejím vztahu s miliónovým tenistou Lukášem fandíme!

Nejdřív ale přišlo dítě a teď bedlivě očekáváme svatbu! Během čekání na vdavky se zatím Míša těší doma z malého syna se jménem André. Tady vám přinášíme v celém znění její dojemný vzkaz ze sociální sítě.

„Dnes je to přesně měsíc, co jsi přišel na svět a změnil mi život. Chvíle, kdy jsem tě poprvé uviděla, byla ta nejsilnější vlna emocí. Okamžik, který si budu pamatovat do konce svého života, protože nic krásnějšího jsem nezažila. Myslela jsem si, že můj život je krásný, šťastný, naplněný… Ne, nebyl. Až teprve teď mám vše. Mám tebe! Chlapa, kterého budu nadosmrti milovat tak jako tvého tátu. Dva nejlepší chlapi pod sluncem – zázrak, že jste moji!! Děkuji vám všem za malého, kterému jste poslali tolik nádherných zpráv, dárečků, tolik pozitivní energie a lásky. Opravdu, tohle je smysl života a neskutečný náboj energie. Přeji vám krásného Valentýna a hlavně zdravé a hodné dětičky. Není nic víc… Žádná kariéra, ani kabelky, auta, dovolenky, bla bla… Být mámou – to je dar!“

Míša si tak krásně pojistila Lukáše a nás všechny přesvědčila, že luxusní věci už ji prostě nezajímají a jediné, co jí vžene úsměv do tváře, je její mateřská láska!