Po bolestivém rozchodu s nejlépe placeným brankářem Gigim Buffonem (37) si modelka Alena Šeredová (37) myslela, že konečně našla toho osudového muže.

Alessander (41) je sice snem každé ženy, pohledný, dobře vychovaný, pohádkově bohatý gentleman. Jenže Italové jsou jiné povahy. To je kámen úrazu a dost nepříjemně se to projevuje. Alena zažívá další bolest.

„Alena je šíleně zamilovaná a stále má růžové brýle. Ví, že je trnem v oku Alessandrově rodině, jelikož není stále rozvedená a má dvě děti k tomu. Představovali by si pro něj asi nějakou svobodnou bezdětnou slečnu z vysokých kruhů, jako jsou oni. Alena se snaží to neřešit, ale hlodá ji to. Koho by to netrápilo. Snaží se ze všech sil je přesvědčit, že ona je ta pravá,“ prozradila redakci eXtra.cz blízká kamarádka Aleny Šeredové.

Tmavovlasá sexbomba by si konečně zasloužila chlapa, který ji bude milovat a hýčkat jako princeznu. Vždyť už dostala takové rány od manžela, který ji vyměnil za její starší (!) kopii Ilárii D´Amico (41) a dokonce s ní má čekat potomka.

Náruživý Ital a dědic automobilky Fiat se po fotbalistovi jevil jako skvělá náplast s vidinou společné budoucnosti. Ale jestli rodina zavelí, aby od Aleny dal ruce pryč, bude jen záležet na něm, jestli láska zvítězí nad požadavky těch nejbližších. Přeci jen je pro něj rodina vším.

Zatím to tedy vypadá, že navrch by mohla mít Alena a miliardář chce usínat vedle vnadné brunetky. Proč by ji jinak bral na svatbu vnuka Grace Kelly Pierra Casiraghiho (27)? To je důkaz lásky. Jenže aby za chvíli zamilovanost nevyprchala a střízlivění nebylo kruté a bolestivé. Pro Alenu. Musíme doufat, že city přehluší volání zbohatlické rodiny.