I když je momentálně bez chlapa, tak zpěvačka Kamila Nývltová (26) by se ráda vdala. Dokonce už na sebe navlékla svatební šaty a viděla se jako vdaná paní. Naštěstí se ale úplně nezbláznila, necvaklo jí v touze po svatbě a nechodí doma v bílé róbě, jen se v nich aspoň pro návrhářku Petru Pilařovou vyfotila.

Ale přece jen se to v ní pohnulo a kdyby se našel ten pravý, tak se nebude bát vyřknout své sladké „ANO“.

„Až se budu vdávat, chtěla bych mít krásné bílé velké šaty, ale zatím mě nikdo nechce! No, i když, oni by možná chtěli, třeba Marian Vojtko, Dan Hůlka a další, ale raději je jmenovat nebudu, protože ti jsou zrovna ženatí a to by asi doma blbě vysvětlovali. Moji kolegové mně neustále dělají nabídky k sňatku,“ vtipkuje Kamila, ale je na ní vidět, že kdyby byli volní, tak by možná byla k svazku svolná.

„Říkám jim, že to jsou mlsní kocouři, ale mám je moc ráda, jsou to skvělí chlapi, je s nimi sranda a jsou to velcí profíci, bez kterých si nějak neumím svůj muzikálový život představit. Uvidíme, třeba mně některý z nich přece jen do svatebních šatů pomůže," řehtala se Kamča.

A nikdo by se ani nedivil, kdyby to byl protřelý kolega Daniel Hůlka (47), který měl mít s mladou zpěvačkou románek. Přece jen má slabost na ty mladší pohledné kolegyně, už jednou byl ženatý s tanečnicí Libuškou Vojtkovou.

A že se ke Kamče má. Nejen v muzikálu Kleopatra, ve kterém spolu v Divadle Broadway vystupují, ale i v zákulisí. Pořád se pošťuchují a laškují spolu. Říká se přece „co se škádlívá, to se rádo mívá“, tak se třeba brzy další hvězdné svatby dočkáme. Necháme se překvapit…