První soutěžící Monika je nevýrazná nudná domácí fiflena, jejíž nejakčnější zážitek se datoval loňského roku v srpnu na letním výprodeji v Kauflandu, kam si šla pro nízkotučné mléko a oni měli jenom polotučné, takže z toho byla celý den smutná a rozmrzelá. Své hosty každopádně dle naučených pokynů z nejnovějšího vydání romského týdeníku „Slušnost nade vše“ hezky přivítá a posadí je k prostřenému sto­lu.

Adina říká, že má alergii na lepek. Monika po celou dobu trpělivě odpovídá na všetečné dotazy svých hostů ohledně procesu přípravy jídla, ačkoliv odpovědi nezajímají ani je samotné, ale zeptat se hned první den, jestli preferuje anál, orál, nebo spíš vaginální fisting, by asi nebylo úplně nejvhodnější. Ačkoliv teta Wiki naprosto neprůstřelně tvrdí, že definice polévky je „tekuté, až mírně husté jídlo“, tak Monika přinese hutnou omáčku s těstovinami a velkohubě to bude označovat za polévku.

To si taky mohla nasrat do hrnce a říkat tomu candát na medu. Zábava je skutečně veselá, poněvadž hosté hádají se zavázanýma očima vůně jednotlivých surovin v kelímcích, jen škoda, že se jim do toho mísí Ivetino zapařené pižmo z ovarového podpaží. Večer tak nudný, že i moderování kilometrového závodu postaršího hlemýždě na invalidním vozíku by bylo neskonale zábavnější, konečně končí a Monika si nahrála 26 bodů.

První soutěžící Monika je nevýrazná nudná domácí fiflena, jejíž nejakčnější zážitek se datoval loňského roku v srpnu na letním výprodeji v Kauflandu První soutěžící Monika je nevýrazná nudná domácí fiflena, jejíž nejakčnější zážitek se datoval loňského roku v srpnu na letním výprodeji v Kauflandu.

Úterka se zhostila Adina, která vypadla z blíže neidentifikovatelné dělohy, také vlastní několik příjemných alergenů a trpí nadměrnou plynatostí. To poslední sice nevím, ale přeju jí to. Její hosté se hnedle na začátku setkají s náročným jazykolamem a gastronomickým oříškem, když se dovědí, že bude podáván batátový krém. Monika na tuto informaci zareaguje slovy, že sice neví, co znamená „batátový“, ale krém prý pozná naprosto bezpečně, Martin to vysloví správně asi na popáté, Denisa vůbec, protože je blondýna, a Italka se do luštění této záhady raději ani nepustí. Adině všichni kupodivu pochválí předkrm, což bude podezřelé i jí samotné, čili začne ostatní soutěžící podezřívat a nedůvěřovat jim, což je asi ta nejlepší možnost, jak reagovat na pochvalu. Ještě by si měla do kuchyně postavit bezpečnostní detektor lepku, kdyby ji náhodou chtěl někdo ubodat houskou, protože lidi jsou dneska svině.

Jídlo celkově nesklidí příliš kritiky, Adina zkrátka ví, kolik pepře patří do pudinku, a ještě ke všemu, co čert nechtěl, umí i zpívat dost dobře na to, abyste z toho nedostali rakovinu uší, takže ačkoliv má hromadu keců a neustále něco a někoho kritizuje, očividně může na všechny držkovat naprosto oprávněně. O tom ostatně svědčí i její bodové konto, které se po večeři navýší na solidních 33 bodů.

Úterka se zhostila Adina, která vypadla z blíže neidentifikovatelné dělohy, také vlastní několik příjemných alergenů a trpí nadměrnou plynatostí. 

A ve středu přichází na řadu blonďatá slečna Denisa s gigantickým dekoltem. Nejspíše není nutné neustále zmiňovat její barvu vlasů, poněvadž Prostřeno je specifické právě tím, že se do něj přihlašují lidé s jednotnou mentalitou, nápadně se podobající právě této kategorii něžnějšího pohlaví. Avšak Déňa není žádná blbka, jen nemá ráda složité věci, takže se vyjadřuje jak úspěšný absolvent prvního ročníku dvouletého oboru Zahradnické práce, a zatímco ostatní soutěžící svoje chody opisují co nejhonosnějšími barvitými termíny, Denisa si vždy hravě vystačí s jedním přídavným a jedním podstatným jménem, takže má v menu například „sýrovou variaci“, „zeleninový krém“, nebo „barevnou dobrotu“, což jsou termíny natolik sofistikované, že tak nějak odpovídají jejímu inteligenčnímu kvocientu.

I navzdory tomu je nutné však podotknout, že Denisa toho zkazí opravdu minimum, dokonce se ani nijak zvlášť neztrapní a za celý večer si vyslouží krásných 27 bodů, což na vítězství sice nestačí, ale alespoň neudělala svému živočišnému druhu žádnou výraznou ostudu.

A ve středu přichází na řadu blonďatá slečna Denisa s gigantickým dekoltem. Nejspíše není nutné neustále zmiňovat její barvu vlasů, poněvadž Prostřeno je specifické právě tím, že se do něj přihlašují lidé s jednotnou mentalitou. A ve středu přichází na řadu blonďatá slečna Denisa s gigantickým dekoltem. Nejspíše není nutné neustále zmiňovat její barvu vlasů, poněvadž Prostřeno je specifické právě tím, že se do něj přihlašují lidé s jednotnou mentalitou.

E il prossimo in linea è Iveta, nato italiano! Iveta preparato un menu di tutto, naturalmente, italiana. Non importava che fosse nessuno capisce che è soprattutto italiana. Italiano Italiano Italiano. La traduzione di questo paragrafo, ho usato Google Translator, quindi la traduzione fa schifo. Ma almeno qui si può scrivere quello che voglio, e tutto ciò che non importa quello che è, perché è solo nessuno lo lesse. Così dunque gettato su un paio di parole a caso che non era abbastanza breve – coda di rospa, mostarda, pizza šunka vole. Iveta non vincere troppo, distrutto tutto e gli ospiti lasciano delusi. Ma soprattutto era italiano. Iveta si bollire 28 punti!

E il prossimo in linea è Iveta, nato italiano! E il prossimo in linea è Iveta, nato italiano!

V pátek dostal konečně šanci zazářit náš nebývale humorný bavič, zdravě sebevědomý džentlmen, slušně vychovaný elegán a vůbec ne trapný namachrovaný frajírek s inteligencí vypeckované nektarinky, který o sobě nepokrytě tvrdí, jaký je to sportovec, pařmen a workoholik, ačkoliv je to spíš hňup. Martin je o vítězství svého menu samozřejmě neochvějně přesvědčen, takže nám to nezapomene hezky do kamery zahlásit, abychom viděli, že sebevědomí mu rozhodně nechybí, a pak jde a uvaří sračku! Děvčata mu samozřejmě ztrhají všechny chody, protože se to nedá žrát, a Martinova taktika hrát si na milého a nekonfliktního ňoumu tak úplně nevyjde, poněvadž k vítězství v pořadu Prostřeno, což je mimochodem pořad o vaření, je potřeba umět i trošku vařit.

Martin je však o své samozřejmě naprosto zasloužené výhře skálopevně přesvědčen až do posledního okamžiku, kdy oddělá nablýskanou poklici a konečně si také vyzkouší, jaké to je, když mu někdo naservíruje hovno. Vítězkou je nepřekvapivě Adina, která se svými třiatřiceti body převálcovala jak nudnou Moniku, tak otupělou Denisu i ubulenou Italku a konečně také samolibého vypaštěnce, který kdovíproč dostane od Adiny litr, a my doufáme, že ho utratí uvědoměle.

V pátek dostal konečně šanci zazářit náš nebývale humorný bavič, zdravě sebevědomý džentlmen, slušně vychovaný elegán a vůbec ne trapný namachrovaný frajírek s inteligencí vypeckované nektarinky. V pátek dostal konečně šanci zazářit náš nebývale humorný bavič, zdravě sebevědomý džentlmen, slušně vychovaný elegán a vůbec ne trapný namachrovaný frajírek s inteligencí vypeckované nektarinky.