Tak tihle kluci jsou momentálně nejžhavější téma české Youtube scény. EmperKing Vision! Pořádně se předvedli, a to v soutěži na Prima Cool, kam neposlali ani přihlášku a nakonec soutěžili o hlavní výhru. Skupinka 3 mladých exotických kluků původem z Vietnamu má hezky našlápnuto. Hned jejich první video bylo populární a také s ním zvítězili v soutěži o značkové boty. To jim dodalo ten impulz a pustili se do toho neskutečným tempem.

Holky občas začínají být i otravné, jsou klukům v patách, a tak se slávou kluci ztrácí své soukromí. Klukům to zatím vůbec nepřekáží a už dnes odletěli na Ibizu, kde krásných holek nebude málo! Kluci tuhle dovču dostali od Evropy 2 jako jednu z cen za první místo v soutěži Šéfík internetu. Kluci mají v plánu si užít léto naplno, a to se vším, co k tomu patří.

Všichni tři nedávno hodili staré vztahy za hlavu a jsou otevření letním flirtům a dobrodružstvím. Pokud to nevíte, tahle parta žije na sociálních sítích a aplikacích, jako je Instagram nebo Snapchat! Lehce pak zjistíte, kde se tihle frajírci momentálně nachází anebo co právě dělají.

Kluci si obdiv a respekt zasloužili hlavně svým smyslem pro humor a také bezprostředností. Nedělají si servítky a veřejně si utahují jak z Vietnamců starší generace, tak i sami ze sebe. A právě za tohle si získali obdiv slavných osobností, jako je Leoš Mareš, který s EmperKing Vision dokonce točil, FattyPillow má s nimi dokonce vlog a několik natáčení za sebou a Ondra Sokol (44) si je oblíbil natolik, že je zvolil právě jako divokou kartu.

Tahle trojice se momentálně chytla obrovské šance a nabrala šílené tempo. Kluci si snad tu Ibizu užijí tak, jak si to tenhle ostrov zaslouží, a snad uveřejní co nejvíce fotek a videí z dovolené s Evropou 2.