S nápadem přišlo minulý rok Japonsko. Hotel v Tokiu nabízí pokoje, kde se můžete vybrečet, vyvztekat a zničit, co se vám zamane.

Americe se nápad moc zalíbil, a tak pro lidi nově nabízí pokoje ke zničení také. Bez špatného svědomí se můžete o samotě vyvztekat do sytosti. A ono to opravdu pomáhá.

„Možná to zní jako bláznivý nápad, ale ujišťujeme vás, že jakmile to jednou zkusíte, budete k nám docházet pravidelně,“ uvádí na svém webu společnost, která tyto pokoje zprostředkovává.

„Jsme přesvědčení o tom, že někdy je opravdu potřeba dát své emoce a vztek patřičně najevo a vybít se. Lepší místo než „pokoj vzteku“ pro to nenajdete,“ lákají lidi, aby se přišli vyřádit.

Společnost poskytuje takové místnosti ve všech městech v Americe. Pronajmout pokoj si můžete tak rychle, jak jen potřebujete.

Lidem půjčuje také ochranný oblek a zbraň, na jakou mají zrovna náladu. Třeba baseballovou pálku.

Na trhu je to jedna z nejefektivnějších metod, jak se zbavit vzteku a stresu.

Všichni, kteří to už zkusili, jsou nadšení, opravdu jim to pomáhá. Je zde i možnost pronajmout si místnost ke zničení jen tak pro zábavu.

Vybrat si můžete ze tří balíčků. Záleží na tom, jak moc jste naštvaní. Pokud potřebujete jen pauzu a na chvíli se vykřičet, nabízí vám společnost místnost na pět minut. Jestli je ale váš vztek a vyčerpanost mnohonásobně větší, je v nabídce kompletní demolice pokoje na dvacet pět minut.

Deset minut stojí sice skoro tisíc korun, ale všichni se shodují, že se investice vyplatí.

Je dokázáno, že do pokoje k vyvztekání budete vcházet hodně naštvaní. Jakmile se však uvolníte mlácením do všeho okolo sebe, budete odcházet naprosto v pohodě a váš den bude najednou mnohem lepší. A hlavně vás nebudou trápit černé myšlenky, že jste si rozmlátili drahou televizi nebo sedačku.

Společnost myslí dokonce i na domácí mazlíčky. V budoucnu chystá místnosti i pro ně. I oni se přece občas chtějí vyřádit.

Uvidíme, kdy se i my v Česku něčeho takového dočkáme. Nápad je to víc než skvělý. V říjnu minulého roku měli začít takové místnosti nabízet i v Polsku.