Přišla bez Kokty, zato s babičkou, má asi tak o deset kilo méně, ohnivou rudou na vlasech, růže v nich a připomínala Cicciolinu. Tu možná neznáte podle jména, ale když vám řekneme, že je to italská bývalá pornoherečka, co se chtěla dostat do parlamentu a je známá právě tím, že pořád nosí kytky ve vlasech, určitě budete vědět.

Ale právě té blond se chtěla Ornella Štiková (20) konečně zbavit. Jednak dává najevo, že už nehodlá být spojována se slavomanským klanem Štiků, kdy matka velitelka důrazně naviguje obě dcery v moři šoubyznysu, a pak už ji prý světlá barva vlasů omrzela.

Odešla za Josefem Koktou a už se věnuje jen jemu a synovi. Její role se s radostí zhostila mladší sestra Charlotte (17), která sice tvrdí, že zatím ženicha má, ale nebude dlouho trvat a matka určitě zasáhne.

Ornella se na veřejnosti už moc neukazuje a pomalu se na ni začalo zapomínat. Nedávno si ale vyrazila do společnosti a musíme říct, že docela překvapila. Kokta vždycky plnil svůj Facebook zátišími jako Ornella a kachna, Ornellina prsa nad svíčkovou a podobně, takže nechápeme, kde vzala čas a prostor mezitím shodit pěkných pár kilo.

Nicméně pokud chtěla veřejnosti dát najevo, že moudří a stárne a není vytahaný mončičák v rukou matky, tak se jí to celkem povedlo. S novými vlasy je to skutečně jiná žena a Štiku připomíná jen velmi vzdáleně.