Bývalá modelka a současná internetová blogerka Nikol Moravcová (30) si nedá a nedá pokoj. Nejdříve jsou to fotky z dovolené s nebohými delfíny v bazénu a teď je to rovnou porušování vyhlášek a zákona na ochranu přírody!

Nikol si to totiž pravidelně sjíždí na snowboardu z kopce na pražském Petříně a to není jen tak. Je to vlastně rodačka z Mostu a možná i proto necítí náležitou úctu k takové historické přírodní památce v samém srdci Prahy.

„Je mi jasný, že to většinu z vás taky napadlo, ale ne každej je takovej magor, že ten Petřín fakt sjede!!! Zkusit se to muselo! Ale takhle… Příště radši na sáňkách. Praho, díky za ty dary!“ komentuje svůj zážitek Nikol.

Všem lidem, co provozují zimní sporty na Petříně, hrozí pokuta až dva tisíce korun, ovšem tuto dámu nezastaví zkrátka nic.

„Lyžování, stejně jako sáňkování nebo jízda na snowboardu, je na Petříně zakázáno vyhláškou č. 6/2001 o ochraně veřejné zeleně. Lidé, kteří to nerespektují, se dopouštějí přestupku,“ vysvětluje Jana Přikrylová z městské policie hlavního města.

Tak co, Nikol, máme na tebe poslat hrdiny ze seriálu Zákon a pořádek?