Když ho zvolili loni v srpnu jako Muže roku 2014, dost jsme pochybovali. Vypadá totiž jako Ken, zuby má bělejší než Krampol a není na něm tolik věcí, co by nás oslovily. Ale to je jen náš subjektivní názor, protože my jsme v tomhle kole měli jiné favority.

Nicméně že se porota nespletla a vybrala správně, to se potvrdilo právě nyní, kdy Tomáš Dumbrovský (24) odletěl do jihokorejského Soulu na mezinárodní soutěž Mister International a tam tedy řádně zabodoval.

Zvolili ho třetím nejhezčím mužem planety, a to je dost důležité, protože po Martinu Gardavském (28), který v roce 2011 získal na stejné soutěži druhé místo, je to pro nás stvrzenka, že tady máme nejen hezké holky, ale i hezké muže.

A taky je to důkaz, že soutěž Muž roku pořádaná Davidem Novotným v provinčním Náchodě pořádně vystrkuje růžky, neboť Novotný a jeho svěřenci zažívají postupem času větší a větší úspěchy. Nebude to dlouho trvat a Muž roku bude sledovanější než Miss.

Protože na soutěže krásy se dívá více žen a ty zase logicky chtějí vidět pěkné muže než holky v plavkách. To dá přece rozum!