Nádhera! V Dubaji se začal prodávat nejdražší karavan na světě. Jeho interiér i exteriér zdobí pravé zlato a přijde vás v přepočtu na cca 40 milionů Kč.

Přepychový eleMMent Palazzo ve svých útrobách skrývá obrovskou ložnici, čtyřicetipalcový televizor, palubní bar a dokonce i krb. Během horkých letních dnů pak jistě oceníte útulnou střešní terasu, na které můžete nerušeně chytat bronz.

A aby toho všeho nebylo málo, tento desetitunový kolos se dá jediným stiskem tlačítka proměnit v luxusní koktejlový bar s podlahovým vytápěním a extravagantními lampami z pravého mramoru!

Není se co divit, že bohatí arabští šejkové si unikátní obytný vůz doslova zamilovali. Pro mnohé z nich se stal jejich druhým domovem, ve kterém brázdí nekonečné pouště Středního východu. S údržbou si netřeba lámat hlavu – karavan se po každé cestě sám umyje

„EleMMent Palazzo je prvním zástupcem nové generace obytných vozidel, určených pro opravdu náročné zákazníky. Myslím, že se nám podařilo vytvořit dokonalé umělecké dílo, které se již na první pohled liší od všech ostatních automobilů. Jde doslova o soukromý tryskáč na kolech, navržený tak, aby uspokojil veškeré vaše požadavky a potřeby,“ řekl tiskový mluvčí Marchi Mobile, která karavan uvedla na trh.