Tohle netradiční duo už spolu objíždí kluby několik měsíců. Oldřich Kaiser se svěřil, že už ho obyčejné hraní v divadle nebaví, tak radši koncertuje. Uvidíme, jak dlouho mu to vydrží než se zase dostane do nějaké té léčebny.

„Mě teď napadá, proč spolu hrajeme, nebo proč mě baví hrát na housle. Buď jste pořád ve zlatě, samé balkony a foyer, ale mě už začalo srát, že lidi plácají všemu jenom proto, že se to hraje v Národním. Mohl bych tak dožít, ale najednou jsem zjistil, že už mi to nic nedává, a tak hrajeme v hospodě. V Brně za mnou přišel pán a říká: ‚Pane Kaiser, já jsem myslel, že s ještěrkami a klíšťaty vystačíte celý život, ale vy jste mě překvapil.‘ To mě potěšilo,“ řekl Kaiser v rozhovoru pro časopis Nový prostor.

Dvojici to asi dobře sype, protože v únoru mají hned tři koncerty a plánují další. My jsme si namátkou v redakci pustili jednu z jejich skladeb a dost jsme se u toho pobavili, za prvé jsme zjistili, že Olda Kaiser (ne)umí zpívat a že tohle fakt není nic pro ročníky 90 a výše. No, posuďte sami!