Maddie Ziegler (12) určitě znáte. Jestli ne, tak je to ta slavná tanečnice z klipu Chandelier od Sii. A právě tato roztomilá holčička měla poprvé v životě políbit kluka v rámci taneční choreografii. Scéna, jakou u toho předvedla, je nepřekonatelná.

Maddie účinkuje v americké taneční reality show Dance Moms, kde se matky snaží dokázat, že jejich dcerunky jsou nejlepší. Děti si v této reality show připravují taneční sóla nebo skupinové variance a trénují od rána do večera. Jak je tato show náročná, předvedla Maddie, když měla dát pusu svému tanečnímu partnerovi. Bude mít nejspíš trauma do konce života.

Během společného nacvičování se Maddie dozví, že bude muset na konci tance políbit svého partnera Gina. Po psychickém a fyzickém nátlaku ostatních maminek na pusu nakonec dojde, ale Maddiino znechucení je nezměrné. Chudák Gino nic nechápe. „Kdyby to byl Zac Efron, tak bych ho políbila, ale Gina ne,“ říká zhnuseně Maddie na konci videa.

No, musíme uznat, že Madiina reakce je trochu přehnaná a dalo by se diskutovat o tom, jestli tato slečna nepotřebuje pětadvacet na zadek.