List The Telegraph přinesl skutečně šokující příběh mladých rodičů. Poté, co devatenáctiletá dívka neplánovaně otěhotněla, si začali oba uvědomovat, jak velký závazek mají před sebou. S příchodem miminka souvisí i velké finanční výdaje, které oba děsily. Mladý otec zvolil opravdu nečekané řešení, svou 18denní dceru prodal přes inzerát, který uveřejnil na sociální síti. Matka o tomto hrůzném činu nevěděla.

Osudnou sociální sítí se pro dítě stala čínská síť QQ. Kupec si zde novorozence koupil v přepočtu za 87 tisíc korun a dal ho své sestře, která po miminku roky toužila. Žena má dítě sice stále ve své péči, ovšem úřady zvažují, zda nebude pro dítě lepší jiné řešení.

Otec se nemohl se svým činem smířit, a tak se rozhodl oznámit celou věc policii. Ta ho okamžitě zatkla a muž se postavil před soud, který vypátral, že za peníze, které za prodej dcery získal, si koupil nový iPhone a motorku. Jeho čin je opravdu nevídaný, a tak ani soud s ním neměl slitování. Muž půjde na tři roky do vězení a jedinou polehčující okolností mu bylo jeho doznání se k činu.

Matka se s otcem, který se dopustil takového činu, rozešla, přesto se snažila obhájit jeho chování a od soudu si odnesla podmínečný trest na dva a půl roku.