Celer

O tom, že má celer blahodárné účinky, ví snad každý. Obsahuje totiž vysoké množství hořčíku, který zvyšuje potenci a je největší afrodiziakum právě pro muže. Po celeru budete po vaší partnerce toužit jako nikdy předtím.

Chřest

Pokud chcete obohatit svůj sexuální život, tahle zelenina vám k tomu dopomůže. Používali ji už staří Řekové a Římané jako afrodiziakum. A dopřát si ho může opravdu každý. Po jeho konzumaci se váš sexuální apetit zvýší a nebudete mít dost.

Med

Starým afrodiziakem je i slaďoučký med. A můžete si ho přizvat i k sexuálním hrátkám. Například medovina byla totiž nápojem novomanželů, protože v nich pak propukla vášeň. Partner vám také může med roztírat po těle a určitě vás to oba nažhaví.

Dýňová semínka

Jsou nejdostupnějším zdrojem zinku. Člověku navíc dodávají sílu a energii. Mají vlastně účinky skoro jako viagra, takže byste je měli nosit pořád po ruce. Po vašem partnerovi tak budete toužit a sex si mnohem víc užijete.

Ovoce

Ovoce nechybí u mnoha párů při sexuálních hrátkách. A věděli jste, že právě broskve, maliny, hroznové víno, ananas nebo jahody jsou afrodiziakální? Toto lahodné ovoce doporučoval už řecký lékař Hippokrates. Obsahuje totiž zinek, který zvyšuje vaši sexuální výkonnost.