TV Prima má za sebou pořádný úlet.

Čert vem, že si do Talkshow Geni a Míši pozvala Ornellu Štikovou (21), ostatně jedná se o zábavný pořad a v tom je pro nesoudnou hvězdičku, která netuší, že si z ní všichni dělají legraci, místo, ale pořídit s ní před vysíláním rozhovor a ten uveřejnit, to byla podpásovka jak pro Ornellu, tak diváky.

Štiková je hodné děvče, které to myslí dobře, ale každý soudný novinář ví, že není kompetentní k tomu se jakkoli vyjadřovat do médií, redaktor jí navíc pokládá otázky, na které při nejlepší vůli není schopná vzhledem ke svým „duševním schopnostem“ soudně odpovídat.

Další obětí je divák, který neví, zda se má smát jediné celebritě s pasivní hodnotou IQ u nás, či zda si dělá televize legraci z něj. Celý dvouminutový šot navíc jednoznačně ohrožuje příjemce na zdraví a podle advokátní kanceláře Přemysl Rada & Partners navíc možná naplňuje skutkovou podstatu trestného činu šíření poplašné zprávy.

„A kam byste se profesně zařadila?“ ptá se jakoby vážně reportér pseudocelebrity, která netuší, že má odpovědět něco reálného a naučeného („nezaměstnaná“, „trumpeta“, „kouřící hlava“ apod.) a chudák se pokouší dát sama dohromady odpověď, při čemž samozřejmě selhává: „Jelikož teď začínám dělat na novým projektu, kterej se motá kolem módy, takže možná spíš jako i do módního návrhářství!“

Na celý nešťastný rozhovor se můžete podívat zde, ale jen na vlastní nebezpečí!