Říká se jim fantomové. Šílení fanoušci, kteří za svým idolem jezdí všude a otravují.

Slečna Martina O. z Ostravska takovým fantomem je, jenomže vítaným, protože svůj idol miluje a k tomu vypadá dobře a toho její božstvo, vůdčí osobnost Partičky, talentovaný herec a režisér Ondřej Sokol (43), o jehož privátní sféře kolují legendy, prý umí využít.

Ale abychom nezabloudili někam, kam zatím bloudit nechceme, držme se faktů. Slečna Martina je pravděpodobně nejpošahanější fanynkou pořadu Partička, speciálně herce a režiséra Ondřeje Sokola, mezi fanoušky i produkcí nedávno zrušené show je legendou.

„Ona tu třeba čeká na produkci i hodiny, aby se s ním mohla třikrát vyfotit, cestuje, otravuje, ale on je hrozně chytrý, libově s ní manipuluje a ona mu to žere,“ tvrdí o Martině člověk mimořádně blízký produkci nedávno odpískaného pořadu, podle kterého se sice kolem čtveřice hlavních protagonistů točilo magorů víc, ale na Martinu, která má jen na svém profilu se Sokolem desítky fotografií z veřejných i soukromých akcí, nikdo nemá.

Šílená „groupie“ se dlouhodobě pokoušela infiltrovat do samotného vysílání, což se jí nakonec podařilo v létě, kdy se prosadila do hry „Mrtvola“, protagonisté ji osahávali, věc se dostala do tisku. To byl podle zdroje přímo z fanklubu Partičky pro Martinu stimul. Ostatně podívejte se na video.

„Je mezi námi vyhlášená, jezdí za ním po republice, s takovou pošahanou partou objíždějí i jeho divadelní představení po republice, po kterých je dost neodbytná. Ona umí čekat i u jeho auta, a to hodiny, není úplně v pořádku, ale on zase pro změnu před ní nijak zásadně neprchá, Martina ráda dává na obdiv, že má jeho telefon. Je prostě trošku moc i na naše poměry, a to je co říct. Je prostě všude, kde je Ondra,“ říká pod příslibem anonymity dívka, kterou má Martina v přátelích na Facebooku a je podobně „postižená“.

Martina je fanynka opravdu brutální, stačí se podívat do fotogalerie. A komu to nestačí, ten ať sleduje eXtra, budou se dít věci. Protože se věci děly…