Slovensko má svoji Elišku Bučkovou (25), akorát s prsy velikosti 10. Modelka Michaela Gašparovičová (20) je šílenou propagátorkou extrémního hubnutí, přitom sama obléká velikost XS, i když jen od pasu dolů.

Tahle umělohmotná zlatokopka se na svém facebookovém profilu pochlubila snímkem, na němž má jenom kalhotky, obří ňadra jí zakrývají prameny vlasů a její pas vypadá, že by ho jednou rukou obejmulo i desetileté dítě.

Reakce jejích fanoušků i hejtrů jsou samozřejmě rozporuplné. Dávají totiž najevo, že takhle vychrtlé tělo se jim nelíbí a modelku rozhodně nešetří.

Když se Gašparovičové zeptá jedna z dívek, jak to dělá, že je tak hubená, dostane odpověď hodnou královny anorektiček. „Baby, mám nejlepší recept na hubnutí! Prostě nejúčinnější je nežrat.“

Bohužel pro některé dívky je tato postava tím, čeho chtějí dosáhnout a neuvědomují si, jak daleko může jejich touha po štíhlém těle zajít. Rodačka z Trnavy ale se svým tělem pořád není spokojená. „V poslední době jsem dost přibrala, to můžou potvrdit všichni z mého okolí. Teď chodím ještě cvičit, abych se pořádně vyrýsovala,“ dodala majitelka obřích silikonů, která zřejmě pojala podezření, že bude slovenskou Katie Price.