O Simoně Laňkové, která se také prezentuje jako Bianca Johnsson, jsme už několikrát psali. Když máme v redakci eXtra.cz poradu, tak vždy přemýšlíme, zda o ní psát, a nebo jí raději sehnat odbornou pomoc.

Jedna věc je dělat si legraci z někoho, kdo je hajzlík a nebo potvora. Ale dělat si legraci z člověka, který je vnitřně tolik nešťastný? To je vždy věc k zamyšlení. Jenže pak Simona hodí na svůj Facebook další nechutnou hlášku, která má za cíl někoho urazit, a je jasné, že psát o ní musíme.

Simona měla velmi složité dětství a nikdo by s ní dobrovolně neměnil. Podle psychologů nás dětství a dospívání formují, to, co nám předávají rodičovské vzory, je pro náš budoucí duševní vývoj rozhodující. Pokud Simona neměla dobré vzory, těžko jí vyčítat, že nyní tak nějak neví, co sama se sebou.

Takže uvízla v životním rozhodnutí, že bude všechny provokovat a hejtovat. Nejprve to bylo vtipné, ale nyní je to nízké a trapné. Opakovaný vtip přestává být vtipem a hejtování bez příčiny dávno vyšlo z módy. Simoně by to měl někdo blízký sdělit. Otázkou je, zda někoho blízkého po svém boku vůbec má.

Poslední fotka, kdy se stylizuje do role jakési „rich bitch“, naznačuje, že Simona nemá nikoho, kdo by ji měl rád, kdo by ji skutečně miloval a podal pomocnou ruku. Někoho, kdo by jí obejmul a řekl jí: „Simonko, přestaň ze sebe dělat to trapné koště, nikdo ti to nežere.“

Znáte Simonu Laňkovou osobně? Existuje někdo, kdo ji má upřímně rád? Nebo nedokázala překročit stíny z dospívání a dál se utápí sama v sobě? Napište nám na adresu redakce@extra.cz.