Ať se vám to líbí, nebo ne, tak eXtra.cz patří do elitní skupiny toho nejčtenějšího, co v téhle zemi můžete mít. Proto máme možnosti si vybírat, koho a jak budeme promovat.

A tak jsme se rozhodli pomoci kontroverzní skupině Vanessa s jejím halovým turné. Ačkoliv jsme v podstatě neomylní, tentokrát jsme narazili. Námi promované turné totiž zrušila sama skupina Vanessa v čele se svým frontmanem Samirem Hauserem.

Kontroverzní česká skupina ruší turné. Umělci se navzájem nesnesou a odehrají poslední koncert v Praze!

Mimo Prahu se údajně neprodalo dostatečné množství lístků a zůstane jen pražský koncert ve Fóru Karlín 1. 2.

Vypadá to logicky a nenápadně. Každému, kdo je z oboru, je ale jasné, že se něco děje. V podobných případech totiž bývá zvykem přesunout koncert do menších prostor, aby se ušetřilo za pronájmy hal, které je třeba uhradit, když je turné zrušeno chvíli před začátkem.

V kuloárech se proslýchá, že hlavním důvodem byly neshody mezi členy kapely, kteří spolu nejsou schopni fungovat dál. Špatné prodejnosti také určitě neprospěl Hauserův rozhovor pro MF Dnes, kde zlehčoval atentát v Paříži a který nakonec zveřejnil server Referendum.

Podle našich informací bude koncert ve Fóru vůbec poslední společnou akcí legendární Vanessy, která je na scéně již od roku 1990.

Jako host nevystoupí nikdo jiný než další hororrapper Řezník s doprovodnou skupinou Sodoma Gomora.

„Řezníka si vážíme a považujeme ho za významného českého buditele. Věříme, že budete z našeho večírku dostatečně zhnuseni,“ prohlásil Samir Hauser aka Bruno Ferrari.

excentrickým zpěvákem Samirem Hauserem je asi vůbec těžké vydržet. Umělec je známý svým kladným vztahem k tvrdým drogám a nepřátelskou povahou vůči všem.

Hauser s Řezníkem jsou prostě jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Partička k pohledání, kterou uvidíme možná naposledy.