Chcete vytřít zrak sousedům a nechat je puknout závistí? Tak přesně pro vás je tento originální dům! Na první pohled působí dojmem, jako by na něj spadlo letadlo a lehce ho rozbořilo. Zdání ale v tomto případě klame. Když vejdete dovnitř, zjistíte, že jde o klasický dům. Jen jeho design je poněkud šílený. Někomu se ale může zalíbit.

Pro ty z vás, kdo by si ho chtěli pořídit, máme cenu. Za „pokřivený“ dům zaplatíte přes 5 milionů. Hezká cena na to, jak je dům rozlehlý.

V přízemí najdete velkou halu s krbem a barem, koupelnu, kuchyň, jídelnu a terasu. V patře jsou tři pokoje a nechybí další koupelna. Na zahradě je garáž i altánek s posezením. Ještě tam najdete i malé jezírko a studnu. Dům je z poloviny vybaven, zcela zabezpečen a najdete v něm všechno, co potřebujete. Zástavku autobusu budete mít za rohem a na tuto unikátní vilku vám celý den bude krásně svítit sluníčko. A to se vyplatí! Připravte si 5 milionů a sousedé omdlí!

A kde se vlastně tato hacienda nachází? Nedaleko Košic v obci Vyšné Opatské. Ulice je Zemplínska. Jestli zvažujete stěhování na Slovensko, tak lepší dům tam nenajdete.