Gay Martin Hranáč, který se ve Vyvolených zamiloval do Tonyho Jalovce a říkal mu „taťko“, si usmyslel, že se stane hvězdou první velikosti. Po vypadnutí z vily obrážel jeden večírek za druhým a doufal, že si ho někdo všimne a stane se z něj opravdová celebrita. Jenže čas běžel a i po marných a trapných pokusech nastartovat svou slávu upadl v zapomnění.

O Hranáčovi nebylo po konci reality show moc slyšet. Jeden čas působil v Německu, kde snad měl učit mladé go-go tanečníky správný úchop tyče, pak se vrátil do Čech a zkoušel rozjet i kariéru barmana.

Jenže si stále myslel, že si ho za barem někdo všimne, snil o kariéře zpěváka či modela. Jenže s jeho vychrtlou postavičkou o něj fakt zájem nebyl a ani žádného pracháče nesbalil, jak si plánoval, že by se nechal zajistit.

Stále se protlouká všemožnými pofidérními mejdany, snaží se ještě ze svého jména těžit. Přestěhoval se do Náchoda, kde ho pár lidí ještě možná žere, ale kdybyste se dnes zeptali, kdo je Martin Hranáč, tak na vás lidi budou koukat s nechápavým výrazem. Za barem, kde se snaží přivydělat, byste ho lehce přehlédli.