Žijí na opačných koncích světa, ale zklamání bylo stejné. Jaclyn Ying ze Singapuru chtěla krásné fotky, na kterých by jí to slušelo. Samozřejmě, kdy jindy má žena vypadat jako princezna než na svůj svatební den?!

Jenomže fotograf je zachytil v těch absolutně nejhorších možných pozicích. Nevěsta vypadá, jako by hned po obřadu vypila dvě flašky vodky, a ženicha pro změnu fotograf nahnal do rákosí a fotky „vylepšil“ opravdu divnými barevnými filtry.

Kromě filtrů jsou na snímcích další chyby. V záběrech se objevují lidé, kteří tam vůbec nemají být, a fotograf si zásadně vybíral ty nejhůř se tvářící hosty. Pár si už z celé záležitosti dělá legraci.

To paní a pan Johnsonovi z Anglie mají jinou zkušenost. Jejich fotografka nebyla tak snaživá. Na svatbu přišla o hodinu pozdě, vyfotila jim zhruba 15 příšerných snímků a zbytek času trávila tím, že si na záchodě fotila vlastní selfíčka. A to jí manželé zaplatili v přepočtu skoro 17 000 korun! Nyní po agentuře, kde fotografka pracuje, chtějí náhrady.

No není divu, podívejte se na tu hrůzu do galerie!