Holkám to spolu prostě nejde. S odřenýma ušima postoupily na olympiádu do Ria, ale je vidět, že na tak velkou scénu nemají. Prohrály oba odehrané zápasy a vypadá to, že nemají kvalitu ani na postup ze skupiny.

Hodně se tak začíná spekulovat o tom, zda si Markéta Sluková rozchodem s dlouholetou parťačkou Kristýnou Kolocovou totálně nezazdila kariéru. Její nová spoluhráčka Barbora Hermannová totiž vedle ní působí jako hodně špatný vtip.

Bezesporu je velkou slabinou páru, dělá spoustu chyb a naprosto nezvládla psychicky důležité momenty. „Bára umí hrát výborný volejbal, jenže když jste pod tlakem a nedají vám vydechnout, je to hrozně psychicky i fyzicky náročné. Ale není to ostuda,“ naivně obhajovala Sluková svoji parťačku.

Jenže je třeba se podívat pravdě do očí. Bára nemá zrovna figuru na beach volejbal. Je těžkotonážní postavy a v souboji s těmi nejlepšími páry se to hodně projevuje. Hermannová se snažila svoje výkony ospravedlnit, ale moc jí to nešlo. „Je pravda, že večerní zápas byl jiný s těmi umělými světly, není to tak typické pro beach, chvílemi se mi v těch světlech míč ztrácel,“ uvedla v rozhovoru pro Sport.cz. Takovému vysvětlení se ale lze maximálně tak zasmát…