O případu Courtney Stewart jsme vás již informovali zde. Mladá žena je sice sama matkou, ale přišlo jí naprosto v pořádku zavřít malého chlapce (2) trpícího Downovým syndromem do pračky a fotografií se pochlubit na Facebooku.

Pochopitelný šok, který snímek vyvolal, nakonec skončil vyšetřováním policie. Dle něj ale Angličance nic nehrozí. Naopak Courtney se začala velice rozčilovat, jak je možné, že na ni někdo může dát anonymní udání, a chtěla mermomocí zjistit, kdo si něco takového dovolil.

Vždyť chlapeček přece pračky miluje, tvrdila Courtney o chlapci, kterého měla v péči.

Většina lidí jí to sice nevěřila, ale opak nebyl prokázán. Následující video už snad ale policii přesvědčí o tom, že Angličanka vážně není v pořádku.

Courtney Stewart na něm hází toho samého chlapce na podlahu skákacího hradu, a to z výšky vlastních ramen. Dítě dopadne na zem ve značně zkroucené poloze a vyletí půl metru do vzduchu, než se pokusí rychle odplazit pryč. Matka vlastního sedmiměsíčního dítěte ho ale popadne za kotník a táhne zpět přes skákací hrad.

„Bylo otřesné se na to dívat. Courtney se bavila, ale ten chlapeček vypadal, že je ve stresu,“ vypověděl autor videa pro Daily Record. Záběry byly natočeny již 28. května a vyplavaly na povrch poté, co případ dítěte v pračce oběhl celý svět.

Mladá Angličanka, která hází o zem dvouletým chlapcem, ale stále nechápe, že to někoho může rozzlobit.

„Jenom si hrajeme ve skákacím hradu. Co se mi to snažíte udělat?“ okomentovala zveřejněné záběry.

Veřejnosti tak může být útěchou snad jen to, že malý chlapec už není v péči této ženy a že určitě dojde na další vyšetřování.