Také vás dohání k šílenství to každodenní tahání vašeho miláčka z postele? Jako by nestačilo, že musíte vzbudit sebe, děti, přichystat snídani, svačiny a ještě si musíte hrát na soukromý budíček dospělého chlapa. Pokud nevíte, jak chlapa vzbudit a přitom se s ním nepohádat, máme pro vás 5 rad.

1. Vůně ranní kávy

Koho by z postýlky nevyhnala čerstvá kávička a vůně vajíček. Sice vám to zabere chviličku vašeho času, ale věřte, že toho lenocha to donutí vstát s úsměvem.

2. Sladký polibek

Ráno místo nepříjemného „dělej, vstávej“, zkuste svého miláčka pohladit, políbit a být milá. S takovou sladkou pusinkou se vstává hned veseleji.

3. Oblíbená písnička

Jaký song patří k tomu nejoblíbenějšímu vašeho partnera? Přesně ten mu ráno pusťte a uvidíte, že se mu z postele najednou bude chtít rychleji, než si myslíte.

4. Trocha vzduchu nikoho nezabije

Pokud stále nic nezabírá, otevřete na toho spáče okno a pusťte na něj trochu vzduchu. Jeho mozek se začne okysličovat a probouzet se mu bude mnohem líp.

5. Děti jsou nejspolehlivější budíček

Poslední možností, než začnete ječet, je pustit na spícího partnera stádo dětí, které mají po ránu dostatek energie na to, aby tatínka donutily vylézt z postele.