Na sociální síti se aktuálně strhla lavina odporu proti Slovákovi, který spravuje jednu z Eviných falešných fanouškovských stránek, na kterou pod známou fotografii sportovkyně a zlaté olympioničky ze Soči ve spodním prádle umístil hodně průhlednou výzvu.

„Ak túto fotku bude Zdielať 2000Ludí tak dám fotku aj bez podprsenky!“ napsal blbeček ze Slovenska pod inkriminovaný snímek a neudělal to poprvé. Reakce lidu na sebe nenechala dlouho čekat a některé vzkazy nepřepíšeme jen proto, že potom dostáváme „čočku“ od slušných Slováků, že jsme protislovensky zaměření, což v žádném případě nejsme, až na naši oblíbenou občasnou štengrovačku, kterou čtenáři eXtra z obou zemí dobře znají.

Samková je pravým opakem kolegyně Šárky Pančochové, která byla, když se rozdával smysl pro humor, asi na houbách a rádce jí dělá legenda tuzemského snowboardingu a píárový zoufalec Martin Černík, takže se její marketing nedá se Samkovou srovnávat.

Ta svým legendárním knírkem v Sočibezprostředním přístupem k fanouškům a tématům sexuality na rozdíl od Pančochové u fanoušků boduje a má v reklamním byznysu mimořádný potenciál, který se často různí spekulanti s „trafficem“ na Facebooku snaží zobchodovat.

Pro ty, co příspěvek „olajkovali“, máme na závěr špatnou zprávu – veřejně přístupná fotografie poprsí Samkové bohužel zatím neexistuje.