Pytlounová to přitom myslela dobře: „I když sama jsem kvůli kariéře plné nepochopení málem třikrát zkrachovala a nebýt Landy, nemám rok co žrát, tak alespoň ukážu cestu jiným, kdo třeba nemají kozy, kamarády a peníze do začátku, ale budou mít více štěstí nebo méně hejtrů.“

Facebookový profil jejího eventu od rána nevypadal právě dobře. Desítky a později stovky vtipálků na něm ironizovaly nebohou Olgu, která to přitom myslela tak dobře a povolala skutečně ty nejlepší kantory. Spekulovalo se o monstru Evě Feuereislové coby šéfce katedry soudnosti či Dagmaře Patrasové, která údajně měla osobně vést lekce abstinence, a k tomu, pokud se akce skutečně neuskuteční, přijdou studenti o hodinu kouzelnictví s Žitem, což je věčná škoda, protože o velké přestávce se mělo v akvárku na chodbě plavat se skalárami.

Za nos se teď určitě chytají všichni hajzlíci soustředění okolo pražské novinářské lumpenkavárny a proslýchá se, že už létají první žaloby, protože si to Iveta, pardon Jarda, pardon Olga, fakt nezasloužila.

Styďte se a učte se ten šoubyznys, kde chcete. Třeba tam potkáte mezi spolužáky i Olgu…