1. Kdo maže, ten jede

Opakujeme to pořád, tohle heslo je základ spokojeného života. Ať už použijete lubrikační gel, populární kokosový olej, nebo pro nás, za nás třeba klasickou indulonu, vězte, že s promaštěným muffinem jde všechno lépe. Jenom pozor na čvachtání, pokud v kině bude hrobové ticho.

2. Ochrana je základ

Takže dámy, pokud místo klasických sexuálních pomůcek nebo partnerovy ruky šmátralky zvolíte přírodní verzi v podobě okurky nebo jiné zeleniny, nezapomeňte ji buď řádně opláchnout a očistit, nebo jednoduše použít kondom. Nechcete si přeci iritovat vaginu kvůli jednomu zvrhlému zážitku z kina.

3. Něco pro pány

Pánské osazenstvo to bude mít jistě mnohem jednodušší. Pokud totiž donutíte svého partnera, aby toto s vámi absolvoval, měla byste ho řádně odměnit. Navíc, pokud to neuděláte, může se stát, že vám v tom kině usne. Takže zatímco on se bude dál tvářit znuděně, vy mu můžete směle pohoňkávat, aniž by si toho kdokoliv všiml, pokud tedy není narváno. Odvážnější páry si mohou zvolit prázdné zadní sedačky a zpříjemnit si večer ještě orálně.

4. Dostatek kapesníčků

Heslo Kdo maže, ten jede jde ruku v ruce s heslem: Vždycky, ale vždycky měj po ruce dostatek papírových kapesníčků. Člověk nikdy neví, kdy se budou hodit. Nicméně když sedíte v kině a čučíte na mokrého pana Greye, je zde velká pravděpodobnost, že budete mít velkou spotřebu. Tím spíš, pokud si u toho budete klikat na myšku.

5. Hlavně diskrétně

Abychom si to ujasnili, to, že po sobě v kině zásadně neodnášíte zbytky popcornu a nacos, je jedna věc, ale pokud se rozhodnete nechat nebohým, špatně placeným zaměstnancům kina vzkaz v podobě použité okurky a tuny mokrých kapesníčků, měli by vám zakázat přístup nejen do kina, ale i mezi lidi obecně. Být zvrhlík je jedna věc, ale být čuník je úplně jiný level. Doma po sobě také nenecháváte stopy, i když u některých, kdo ví.