Tradiční holičství Gentlemen Brothers je místem, kde se tito muži pohybují. Unikátní služby pro muže nabízejí na Praze 2-Vinohradech a již brzy také na Moskevské ulici v Liberci.

Že se nejedná o obyčejné pánské kadeřnictví, zjistíte už při příchodu, kdy vám lazebník nabídne kávu, whisky či jiné občerstvení a poté vás usadí do křesla, kde po rozmluvě s vámi a vyslechnutí vašich představ začne vytvářet mistrovské dílo. Vždy k vaší spokojenosti samozřejmě.

Holení břitvou a úprava účesu je pro opravdové gentlemany obřad. Toho jsou si dobře vědomi i majitelé a zakladatelé nebývalého konceptu postaveného na tradicích, Tomáš Kucek, Petr Kucek a Šárka Růžičková.

V posledních letech v Praze vzniklo několik lazebnictví, v rodinném podniku Gentlemen Brothers je však kladen maximální důraz na tradici a pohodlí zákazníků. Proto, aby se klienti opravdu mohli přenést do dob dávno minulých a při využití některé z nabídek relaxovat stejně tak jako kdysi dávno například Angličané, je v salonu piano, na které se hraje vždy každou středu a pátek.

Říkáte si, zda si vůbec při tom všem, co popisujeme, můžete návštěvu takového podniku dovolit? Tak věřte, že služby se pohybují od 290 Kč do 980 Kč s tím, že při využití nejdražší varianty zažijete opravdu vše. Ta totiž zahrnuje kromě klasického mytí, stříhání, úpravy kontur a obočí také opálení chloupků na uších, napaření vousů horkým ručníkem a klasické holení břitvou. To ale není vše. Samozřejmostí je výsledný styling účesu nebo hydratační ošetření pleti a nezbytná kolínská. Všechny služby je možné pořídit také jako dárek. Dostanete krásný dárkový poukaz, který můžete zakoupit ZDE.

Ať dovnitř vejde kdokoliv, ven vychází jako spokojený, odpočinutý a upravený zákazník, který se díky profesionálním službám na opravdu vysoké úrovni a nezaměnitelné atmosféře vždy rád vrací.

Holení u Gentlemen Brothers je zážitkem, který by si každý muž, jenž je rád gentlemanem, měl čas od času dopřát. A pokud byste ho chtěli dopřát někomu vy, můžete samozřejmě zakoupit voucher, který je ideálním dárkem pod stromeček. Vouchery jsou k dostání ZDE