Proslýchá se, že už Verča nechce být jen ta holka od tyče, které se podařilo sbalit prachatého Jágra. Doteď si válí šunky na floridských plážích, ale moc dobře si uvědomuje, že Jarda má rád cílevědomé holky, které se neválejí jen na gauči, ale chtějí mít i svou kariéru. V čem by tedy striptérka ráda uspěla?

Bývalá finalistka Miss se zhlédla v módě, především v módním návrhářství, tak by se ráda vrhla na navrhování vlastního oblečení. Protože si pravděpodobně myslí, že by holky pubertálního věku rády napodobovaly její styl, tak by pro ně chtěla šít šaty, které budou podobné jejím šatům, jež nosí s Jardou do společnosti.

Bude ale o to vůbec zájem? Je pravda, že se asi najdou holky, které Veroniku obdivují, protože se ze dne dostala mezi smetánku a užívá si hokejistovy vydřené peníze v Americe a nemusí hnout ani prstem, tak proč by nechtěly být oblečené i jako ona. Přeci jen sbalila nejžádanější partii u nás, tak třeba na jejích outfitech něco bude.

Ale je jasné, že jestli bude chtít vytvořit nějakou svou značku, tak se bude Jarda muset plácnout přes kapsu. Přeci jen, kde by na to chudá kadeřnice z Teplic oblepená dluhy vzala.