„Tohle číslo pro mě bylo opravdu nejjednodušší. Nemusel jsem se učit moc textu, u Yemiho jsem převedl ty jeho pohyby a bylo hned hotovo. Pro mě to bylo nejlehčí číslo, a že jsem tím vyhrál, mě vlastně opravdu překvapilo,“ řekl David v pořadu Volejte Novu.

Na tanečních pohybech opravdu nebylo co zkazit, ale když se nemusel učit tolik textu, mohl se více soustředit na výslovnost. Aspoň to mu vytýkají skalní fanoušci Rammsteinů. Celou jejich kritiku si můžete přečíst ZDE.

Akorát jedna věc Davida rozhodila. „Jediný, z čeho jsem měl strach, jinak bych si to užíval lážo plážo, byl samozřejmě ten luk,“ řekl zpěvák o děsivě vyhlížejícím luku s plameny. „Když jsme zkoušeli, tak těch raket bylo míň a pálilo mi to ruku. Takže jsem se s tím naučil otáčet. Potom vlastně, když jsme to točili, tak měl těch raket ještě víc.“

A to není všechno. Pokud se podíváme opravdu, ale opravdu zblízka na Tilla Lindemanna v kožených kalhotách, tak uvidíme naditý rozkrok. Jak toho docílil David? „Já tomu říkám strojovna. Bral jsem všechno, co bylo na stole, a rval jsem si to do rozkroku, protože jsem si říkal, to musí být ještě víc!“ baví David.