Ania Lisewska (24) už brzy přijede do Prahy, aby tu osouložila co nejvíce mužů a trhla tak rekord v počtu 100 tisíc milenců. Jenže shánět tolik lidí není jen tak, a proto tahle nadržená Polka hodlá zamířit do pražských klubů, které by jí mohly pomoct najít ty správné adepty. My pro ni máme samozřejmě zaručené tipy, kde rozhodně nešlápne vedle.

5. Zlatý strom

Vyhlášený pražský klub, kde se na jednom místě můžete koukat na topless a zároveň o tři metry vedle tančit ploužák s holkou, co ulovíte na baru u cubra libre. Je zde velká koncentrace nadržených Italů a Němců, co se chodí dívat tanečnicím na pevná prsa. Takže tady by to Ania měla lehké. Ve dvě ráno je už chlapům od Stromu jedno, co si vedou domů.

4. Karlovy lázně

Jasná trefa do černého, ale bude si s sebou muset vzít nějakou extázi do kapsy. Do Karlovek chodí osmnáctileté děti, kterým stačí panák vodky, jedna tabletka a jedou celou noc. A protože jsou kluci mladí, vydrželi by sexuální maraton celou noc. A ani by si je nemusela odvádět na hotel, toalety v Karlovkách poslouží dobře.

3. Mekka

Kdysi vlajková loď pražských klubů, kde dokonce měli i VIP sekci a bavit se tam chodila nejlepší smetánka. Dnes tam vkročíte a zeje to prázdnotou, ovšem výhoda pro Aniu je, že tam stále chodí zetkové hvězdičky, které by chtěly být na vzestupu. Tam se totiž do té VIP sekce dostanou, jelikož z opravdových vipek v drahých klubech by je hnali holí. A za svých 15 minut slávy by byly tyto odnože celebrit ochotny udělat cokoliv.

2. Solidní (ne)jistota

Klub přejmenovaný z Nejistoty na Jistotu. Správně udělal. Že tam Ania někoho sbalí je totiž opravdu jistota. Do toho klubu, který je hodně na úpadku, totiž chodí vymydlení šamponci, kteří nemají dost peněz na to, aby strávili noc popíjením v barech u Staroměstského náměstí nebo ve vyhlášené Dlouhé ulici. Věkové rozmezí je od šestnácti do sedmdesáti let, takže výběr je opravdu pestrý. Hladina alkoholu se obvykle pohybuje v hodnotách od hodně opilý až po zvracím na chodníku.

1. Kozička

Nejtěžší level na balení chlapů, takže to bude pro Polku výzva jejího života. Nemá totiž známý ksicht, a proto tam o ni nebude valný zájem. Kozička je bar, kam chodí Leoš Mareš, česká hokejová repre, Sagič, Ujfalušiho čelenka a hlavně Pepa Kokta. Ten sedí jako inventář hned ze startu na baru, takže kdyby Ania v Koze nikoho nesbalila, u Pepy to má jasné. Na něj se stačí jenom usmát a třeba bude slavnější než Ornella. Tedy pokud otěhotní.