„S Kathy nás dal dohromady český promotér skupiny Kelly Family, kterého napadlo, že by se naše hlasy k sobě dobře hodily, a domluvil nám první společný koncert,“ potvrdil Norbert. „Poprvé jsme se osobně setkali na zkoušce v hotelu pár dní před vystoupením, ale dopadlo to tak, že Kathy zabrnkala jednu věc a usoudila, že spolu ladíme, jako bychom takto vystupovali celý život,“ dodává mladý zpěvák, kterého pro velký úspěch Kathy Kelly oslovila i pro další koncerty i v zahraničí.

Na oplátku ji Norbert oslovil s duetem pro své album, které chystá na letošní podzim. „Souhlasila, ale protože je velmi pracovně vytížená, pracujeme na něm online,“ směje se Norbert, který si většinu věcí sám píše i komponuje.

A pro první singl alba Shine, se kterým se účastnil švýcarské Eurovize, si dokonce zprodukoval videoklip! Ten se natáčel v největším trampolínovém parku v Praze s třicetičlenným týmem. „Videoklip je pozitivní, má skvělou náladu, která nás doprovázela po celou dobu natáčení, které probíhalo v noci až do ranních hodin. Jak jinak, kdo se postaví na trampolínu, ztratí zábrany.“