Českých Budějovicích by chtěl žít každý včetně nás.

Krásné město s bohatou historií, živelnou kulturní scénou i sympatickými pány kmotry v pozadí však hlásí poplach!

Podle upozornění nejednoho z našich čtenářů se totiž v mírumilovných Budějovicích rozrostl alarmující počet otrávených psů. Čtenáři nás prosí o sdílení této poplašné zprávy jako varování pro všechny, kteří chtějí uchránit své čtyřnohé miláčky od nástrah, které na ně číhají na každém rohu.

„Obracím se na vás již s absolutní bezmocí,“ napsal nám pan Zdeněk. „Byl jsem se svým psem na procházce a vše probíhalo perfektně. Cestou domů vzal do huby ‚cosi‘. Jelikož ví, že nesmí, a okamžitě pustil, tak s největší pravděpodobností sežral jen malé množství. Po příchodu domů bylo ještě vše v naprostém pořádku, ale po několika hodinách se začal chovat velmi divně,“ dodal.

Se psem, který měl nepřirozeně roztažené zorničky, choval se neuroticky a jeho chůze připomínala parkúrového koně, odjel pan Zdeněk okamžitě k veterináři, kde se dozvěděl, že se jedná o otravu.

Tenhle příběh skončil díky včasnému zásahu naštěstí dobře, neboť mu veterinář nasadil infuzi, antibiotika a další léky.

Podle našich zdrojů však příběh pana Zdeňka není ojedinělý, a proto by se měli mít na pozoru nejen všichni pejskaři, ale také rodiče malých dětí.

Jedovaté nástrahy, které se nyní vyskytují všude po městě, by totiž mohly mít pro děti fatální následky!