Tomáš Klus měl našlápnuto k velké kariéře. Fanoušci o něm dlouho hovořili jako o muži, který by mohl jednou nahradit Karla Gotta. Sám Klus se považoval za písničkáře, který chce navazovat na odkaz Karla Kryla. Jenže pak se něco v jeho životě změnilo a Klusovi fanoušci jsou nyní na rozpacích.

Jeden z posledních koncertů, o kterém jsme informovali ZDE, vnáší otázky, na čem že to ten Klus vlastně frčí?

Tomášova expřítelkyně Terezie Kovalová ho podle webu spy.cz kdysi obvinila z toho, že propadl marihuaně a magickým houbičkám. Jenže ještě větší proměna přišla, když si Klus začal s Tamarou, která se později stala jeho manželkou.

Kamarádi Kluse říkají, že ho Tamara zcela zblbla. Kamarádi Tamary pak tvrdí, že ji zcela zblbnul Klus. Jisté je, že zajímavý pár dal několikrát najevo, že má přímé napojení na vesmírného ducha a že si vystačí sám.

Kamarádky tvrdí, že Tamara se zcela uzavřela. Že propadla šamanismu, poslouchá vnitřní hlasy, experimentuje s halucinogenními látkami a poslouchá rádce z vesmíru. Na tento styl života prý naočkovala i Kluse, kterému už jeho tradiční fanoušci vůbec nerozumí.

„Tamara je fakt hustá. Poslouchá řeč svého těla a tvrdí, že má kontakt s vesmírnou duší. Jednou se nechala slyšet, že je absolutně přesvědčená, že Klus jí je věrný. A když si jistá není, tak se ptá svého kolena,“ prozradila nám dívka, která Tamaru velmi dobře zná.

Tak doufáme, že zamilované dvojici nepřeskočí definitivně. Věříme, že Klus, jeho dcera Josefína, jeho manželka Tamara a její koleno budou i v budoucnosti děsně v pohodě.