Víkend patřil v Budějovicích tradiční beachvolejbalové akci zvané Benefice pro centrum Bazalka, kterou náš portál samozřejmě podpořil. A byla to fakt zábava.

Každoroční akci, kterou pořádá zpěvačka Martina Pártlová (34), tradičně navštěvují slavní hokejisté a to logicky znamená invazi volných modelek ze širokého okolí.

A tak vedle slavných sportovců od nás i ze zahraničních lig v čele s Milanem Michálkem (28), Dominikem Graňákem (30), Alešem Kotalíkem (34) a Tomášem Řepkou (39) se nechaly vidět i „eXPavelcovka“ Terezka Chlebovská (22) a eXNedvědovka Dominika Kadlčková (23), které se kolem chlapců jen rojily.

Podpořit dobrou věc přijeli i Support Lesbiens, NeoPercussio a profesionální volejbalisté Michal Růčka, Štěpán Smrčka a samozřejmě profesionální hyeny v čele s naším šéfredaktorem a Nikol Štíbrovou, rovněž z eXtra.cz. Ta ale kvůli hokejkám nepřijela: „Jsem tu kvůli Martině a Bazalce, na kterou jsme vybrali 77 tisíc, což je super, velkej dík Martině a všem, co přijeli!“ řekla nám dnes z Karlových Varů při přípravě tohoto článku a pak dodala: „Jo, a nemáme v redakci mobil na toho Milana Michálka?“